home home firmarodzinna

ZPKB Jędrychowski - Granity Marmury

Zakład Przerobu Kamienia Budowlanego Jędrychowski

istnieje na rynku od 1990 roku. Siedziba naszej Firmy znajduje się w Jędrzejowie ok 40km od Kielc jadąc w kierunku Krakowa , gdzie mieści się zakład oraz biuro. Nasze hale produkcyjne wyposażone są w nowoczesne maszyny pochodzące od producentów wiodących marek na światowym rynku obróbki kamienia. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać wysokim wymaganiom naszych klientów i sprawić by obrabiany przez nas kamień wyglądał efektywnie i elegancko.

Obszar naszej działalności obejmuje najczęściej tereny wojewodztwa Świętokrzyskiego, Krakowa, Warszawy i Śląska, jednakże przy większych projektach działamy na terenie całego kraju. W ciągu wielu lat działalności wykonaliśmy liczne projekty z zakresu kamieniarstwa budowlanego zewnętrznego (elewacje, gzymsy, portale okienne, glify itp.) i wewnętrznego (schody, posadzki, parapety, blaty, lady itp.) a także w zakresie kamieniarstwa artystycznego (rzeźby, monumenty, ołtarze i inne obiekty sakralne) oraz kamieniarstwa nagrobkowego.

Profil działalności

Profilem działalności naszej Firmy jest szeroko pojmowana obróbka kamieni takich jak granity, marmury, wapienie, piaskowce, łupki, onyksy i wiele innych, które znajdują zastosowanie w budownictwie. Naszym klientom oferujemy najwyższej jakości kamienie naturalne pochodzące z całego Świata. Przeważnie są to materiały, które pochodzą z krajów skandynawskich, Indii, Brazylii, Włoch, Hiszpanii, Portugalii, Egiptu i Turcji.

Oferta

Posiadamy w ofercie wiele rodzajów aglomarmurów, które ze względu na swoje półnaturalne pochodzenie stanowią grupę materiałów atrakcyjniejszych cenowo i z powodzeniem znajdujących zastosowanie w dzisiejszym budownictwie. Z aglomarmurów wytwarza się głównie parapety wewnętrzne, blaty, okładziny, posadzki, stopnie schodowe i inne elementy wewnętrznego wykończenia budynków.

Magazyn

Oryginalność i niezrównana kolorystyka kamieni sprawia że każdy z naszych klientów jest w stanie wybrać swój ulubiony odcień a my wykonamy z wybranego materiału dowolny wyrób.

Na magazynie stale posiadamy kilkadziesiąt różnych gatunków kamieni w slabach o różnej grubości i wykończeniu powierzchni a także w formie gotowych wyrobów takich jak np. płytki podłogowe. Poza tym niektóre materiały posiadamy w postaci całych bloków kamiennych z których możemy wykonać elementy o dowolnej grubości.

Współpraca

Dzięki współpracy nawiązanej z dostawcami kamienia w kraju oraz w wielu państwach świata jesteśmy w stanie sprowadzić w każdych ilościach niemal dowolny materiał na zamówienie klienta.

Wiele lat doświadczenia w obróbce kamienia oraz stale unowocześniany park maszynowy dają gwarancję wysokiej jakości naszych produktów.